Accessorize 2007-2008 Sonbahar-Kış KoleksiyonuDershaneden çıkmış miskin miskin vapura doğru yürürken Accessorize Sonbahar–Kış Koleksiyonun yeni yüzü model Heidi Klum olduğunu gördüm. Jordache'dan sonra bu markanın da yüzü olan Klum'un bu sezon boş durmaya niyeti yok anlaşılan. Marka bu koleksiyonunu Nova, Urchin, Magpie ve Future Noir olmak üzere 4 farklı şekilde hazırlamış. Ben de koleksiyona şöyle bir göz attım...


Future Noir:

Mor ve mavinin tonları, metalik ve siyah renkler hakim. Modellerde son derece canlı renklere de yer verilmiş. Parlak pullu çantalar, metal süslemeler, zincirli ve boncuklu takılar, çok güzel kolye uçları, tek renk şapkalar ve atkılar mevcut.


Magpie:

Origami sanatından esinlenen bu koleksiyonda kadınsı görüntü ön plana çıkarılmak istenmiş. Taş süslemeler, metalik takılar, boncuk işlemeli çantalar bulunuyor. Koleksiyonda pembe, siyah ve gri tonları hakim.


Nova:

Yün şapka ve taşlı çantalar, süet eldivenler, zincir saplı çantalar bulunuyor.


Urchin:

90 lı yılları kendine tema edinen bu koleksiyonda süet ve kanvas çantalar mevcut. Diğer koleksiyonlara göre daha sade kolye ve bilezikler, mavi ve gri tonları bu koleksiyonda baskın.


http://www.monsoon.co.uk/icat/accessorize

Posted by issue 18:39  

0 Comments:

Post a Comment