NY Moda Haftası 2007

New York Moda Haftası'nın sona ermesiyle birlikte, 2008 ilkbahar/yaz koleksiyonları da podyumlarda kendini göstermeye başladı. İşte bu haftanın dikkat çekici anları..

Favorilerimden olan Diane von Furstenberg, aynı zamanda oldukça fazla insanın da favorisi olmalı ki pek çok marka tasarımlarından fazlasıyla ilham alıyor(!). DvF yine beklentilerimize uyarak başarılı bir koleksiyona imza atmış (solda). Sağda görmekte olduğunuz elbise ise Carolina Herrera'ya ait.


Solda Oscar de la Renta defilesinde en önde oturan çılgın fashionista Victoria Beckham'ı görmektesiniz. Kendisinin her zamanki gibi podyumdaki görüntüden aşağı kalır bir yanı yok. Diğer tarafta ise aynı defilede bulunan Amerikan Vogue editörü Anna Wintour'u görüyoruz. İmzası haline gelmiş garip saçları ve her türlü kapalı ortamda ısrarla çıkarmadığı güneş gözlükleriyle zaten yoruma gerek bırakmıyor.


Yukarıdaki Oscar de la Renta tasarımları gerçekten oha dedirtecek cinsten. Evet, başka kelime bulamadım.Solda çok başarılı bir adet Narciso Rodriguez tasarımı görüyorsunuz. Sağdaki muhteşem elbise ise Michael Kors'a ait.

Posted by zerofeelings 00:09  

0 Comments:

Post a Comment