Ünlüler ve Cadılar Bayramı

Geçtiğimiz Çarşamba kutlanan ancak Perşembe ve Cuma günleri yaşanan yoğun konser trafiği yüzünden hiç bahsedemediğimiz Cadılar Bayramı konusundan artık bahsetmenin zamanı geldi. Kim nerede, kiminleydi, ne giydi? İşte Halloween partilerinin en göze çarpan ünlüleri.


Bir adet Ashley Olsen ve Marc Jacobs görmekteyiz sevgili okuyucular. Ashley bir çeşit ölü gelin gibi görünüyor ancak Marc'ın ne olduğunu anlamış değilim.Solda karnı burnunda Christina Aguilera ve kocasını görüyoruz. Sağda ise Christina'nın ezeli rakibi Britney Spears. Her zamanki iğrenç görünüşünü gururla taşımakta olan Britney bari bir kostüm giyseymiş.


Evet, o goril aslında Jake Gyllenhaal. Yanda ise Jake'in yeni sevgilisi Reese Witherspoon.


Heidi Klum bu yıl kedi kız kılığına bürünmüş. Sağdaki drag queen bozması varlık ise Dennis Rodman.

Paris Hilton, hapiste geçirdiği zamanlara büyük özlem duyuyor olacak ki bir mahkum gibi giyinmeye karar vermiş. Bence geçtiğimiz yıllarda giydiği çok yaratıcı (!) Playboy tavşanı kostümlerinden sonra bir ilerleme kaydettiği kesin.

Rüyalarımın kadını olan model Agyness Deyn ve slogan tshirtleriyle patlama yapan House of Holland'ın Henry Holland'ı birlikte Bay ve Bayan Beterböcek gibi giyinmeye karar vermişler.


Roberto Cavalli ve Eve. Karl Lagerfeld olmaya karar veren Cavalli'nin kostümü bence bu yılın en başarılısı.

Posted by zerofeelings 21:21  

3 Comments:

 1. ilke said...
  Haha, Lagerfeld görünümlü Cavalli'ye bayıldım.
  zerofeelings said...
  Doğan görünümlü Şahin vardı bi de eskiden bir adet ekşisözlük efsanesi olarak.
  Winjer said...
  Cavalli'yi tvde de gördüm

  kesinlikle mükemmel olmuş

  nereden akıl etmişse artık

Post a Comment